o nas
facebook

O nasJesteśmy po to, aby ułatwić Wam spędzanie każdego dnia z Dzieckiem :)! Istniejemy od lipca 2014r, a naszą siedzibą jest sklep Słoń w Łodzi przy ul. Pojezierskiej 99a.
Wypożyczamy laktatory elektryczne, wagi dla niemowląt, adaptery do pasów dla Mam, monitory ruchu (oddechu) dla niemowląt.


Sezonowo oferujemy słonikowe pakiety, które polegają na niższych, atrakcyjnych cenach przy dłuższym wypożyczeniu sprzętu, a także posiadają „bonusy” pod postacią np. wkładek laktacyjnych przy wypożyczeniu laktatora.

Jesteśmy otwarci 7 dni w tygodniu w siedzibie sklepu Słoń
pon-pt 10.00-19.00
sb 10.00-18.00
nd 10.00 -16.00
oraz dostępni codziennie pod numerem telefonu 728 702 850.

kolo2

Produkt wysokiej jakości


Wszystkie sprzęty w naszej wypożyczalni są znanych marek. Dbamy o każdy laktator, monitor ruchu, wagę, aby wypożyczany sprzęt był zawsze najwyższej jakości oraz spełniał wymagania każdego Klienta.

kolo2

Dostępność pokarmu


Odciąganie pokarmu z obu piersi na raz skraca o połowę czas potrzebny na opróżnienie piersi, a także wpływa na wzrost poziomu prolaktyny, hormonu odpowiadającego za produkcję mleka.

kolo2

Więcej swobody


Wypożyczając sprzęt nie musimy od razu inwestować w urządzenie, które może nie spełnić naszych oczekiwań. Mamy możliwość przetestowania oraz dobrania sprzętu do naszych preferencji.

kolo2

Wygoda i Komfort


W laktatorach posiadamy możliwość regulacji siły ssania w bardzo szerokich zakresach. Dzięki tej opcji dostosujemy pracę urządzenia do własnych, indywidualnych potrzeb.