wypożycz
facebook
Laktator Tufi Spectra S2Laktator Tufi Spectra 9 PLUSLaktator Medela LactinaZestaw osobisty do laktatora Tufi Spectra 9plus lub S2Zestaw osobisty do laktatora Medela LactinaWaga elektronicznaAdapter do pasów bezpieczeństwa BeSafeMonitor ruchu (oddechu) AC300Monitor ruchu (oddechu) AC401Monitor ruchu dziecka RespisenseButelki TUFI
kolo2
Pokarm kobiecy jest substancją unikalną, spełnia warunki swoistego gatunkowo, idealnego pokarmu. Karmienie piersią, zgodnie ze współczesną wiedzą, jest jedynym sposobem żywienia niemowląt i małych dzieci zapewniającym im optymalny stan zdrowia i rozwój. Niesie korzyści zdrowotne zarówno dla matki jak i dla dziecka, a także dla rodziny i całego społeczeństwa.
Elektryczny laktator Spectra S2 jest łatwy w użyciu. Spectra S2 jest przeznaczona dla kobiet karmiących i odciągających nagromadzony pokarm, co sprzyja prawidłowej laktacji. Zapobiega powstawaniu zastoju pokarmu oraz zatkaniu przewodów mlecznych, co może prowadzić do powstania zapalenia a następnie ropnia piersi. Przydatny przy podrażnionych, popękanych oraz obolałych brodawkach. Systematyczne stosowanie odciągacza pokarmu pobudza proces laktacji.
Do laktatora należy dokupić zestaw osobisty który zapewni komfort oraz higienę korzystając z urządzenia firmy Tufi
Lejki w zestawach osobistym mają rozmiar 24 mm.

Laktator posiada:

laktator-s2
– opcję zwiększania i zmniejszania częstotliwości z jaką jest zasysana pierś
– przycisk zwiększania i zmniejszania siły zasysania
– przycisk wyboru (dwa poziomy natężenia świtała) trybu lampki nocnej
– przycisk wyboru trybu pracy
– przycisk włączania i wyłączania zasilania laktatora
Opcja „tryb pracy” : mamy do wyboru dwa tryby pracy. Urządzenie startuje w trybie właściwego odciągania pokarmu. Charakteryzuje się on mozliwością dostoswoania zarówno częstotliwości jak i siły ssania w bardzo szerokich zakresach. Daje to mozliwość elastycznego dopasowania pracy laktatora do własnych potrzeb. Zaczynamy ZAWSZE od najniższych poziomów. W każdej chwili możemy je zmodyfikować korzystając z przycisków oznaczonych „+” i „-”
Jeśli po zakończonym odciąganiu nie naciśniemy przycisku „wyłącz” to laktator sam automatycznie się wyłączy po okresie 30 minut.

Z laktatorem kompatybilne są:

– Butelki firmy TUFI
– Butelki firmy Philips Avent również seria Natural

Minimalny okres wypożyczenia to 7 dni

kolo2
Profesjonalne odciąganie pokarmu w zaciszu domowym i nie tylko. Spectra 9 Plus ma wbudowany akumulator. Posiada możliwość podłaczenia dwóch zestawów indywidualnych.lakator-s9
Laktator można dostosować do indywidualnych potrzeb. Posiada dwa tryby pracy z szerokim zakresem regulacji siły ssania. Pierwszy odpowiada za pobudzenie laktacji (zapobiega zastojowi pokarmu).
Drugi program to właściwe odciąganie pokarmu. Wbudowanemu wyświetlacz daje pełną kontrolę nad ustawieniami.
Laktator doskonale odwzorowuje naturalny rytm ssania dziecka.
Spectra 9 Plus jest lekka, mała i cicho pracująca – same zalety.
Do laktatora należy dokupić zestaw osobisty który zapewni komfort oraz higienę korzystając z urządzenia firmy Tufi
Lejki w zestawach osobistym mają rozmiar 24 mm.

Z laktatorem kompatybilne są:

– Butelki firmy TUFI
– Butelki firmy Philips Avent również seria Natural

Minimalny okres wypożyczenia to 7 dni

kolo2Lactina jest tradycyjnym, profesjonalnym odciągaczem z potwierdzoną skutecznością w trakcie wieloletniego stosowania w szpitalach.
– Poziom podciśnienia można dopasować do indywidualnych potrzeb
– Oparta na technologii jednofazowej
Profesjonalny laktator szpitalny Lactina
Choć jest oparty na technologii jednofazowej (naśladuje tylko fazę odciagania właściwego) spełnia wyśmienicie większość potrzeb matki przebywającej w szpitalu lub w domu. Dzięki separacji mediów (elementy pozostające w kontakcie z pokarmem są odseparowane od mechanizmu napędowego laktatora) spełnia najwyższe standardy higieny szpitalnej.
Laktator, któremu możesz zaufać
Jeżeli tylko nie jesteś osobą często podróżującą, a Twój problem laktacyjny można rozwiązać w ciągu kilku tygodni wybór laktatora Lactina wsółpracującego z osobistym zestawem Lactaset jest wyborem idealnym. Gwarantuje utrzymanie laktacji nawet w wypadku długotrwałej separacji od dziecka
Do laktatora należy dokupić zestaw osobisty który zapewni komfort oraz higienę korzystając z urządzenia firmy Medela.
Lejki w zestawach osobistych mają rozmiar 24 mm. W przypadku zapotrzebowania na inny rozmiar istnieje możliwość dokupienia odpowiedniej wielkości.

Z laktatorem kompatybilne są:

laktator-lactina
-Butelki firmy Medela

Minimalny okres wypożyczenia to 7 dni

kolo2
Jedno z najlepszych rozwiązań na rynku, zapewniających maksimum higieny. Zestaw osobisty przeznaczony jest tylko dla jednej Kobiety. Jedyny element, który ma kontakt z piersią podczas odciągania pokarmu. Dwa zestawy osobiste, umożliwiają odciąganie pokarmu z obydwu piersi jednocześnie. Posiadanie kilku zestawów indywidualnych, otwiera nowe możliwości, np. bezpieczne użyczenie laktatora innej kobiecie.
1 zestaw osobisty przeznaczony jest tylko dla jednej kobiety
Rozmiar lejka: 24mmZestaw zawiera:
– lejek
– filtr
– dren
– zawór oraz pojemnik z zakrętką (160ml) na mleko Mamykolo2
Osobisty zestaw Lactaset współpracyjący z Lactiną można rozbudować do wersji umożliwiającej odciąganie z obu piersi jednocześnie.
Rozmiar lejka: 24mm

Zestaw osobisty przeznaczony jest tylko dla jednej kobiety


Zestaw zawiera:
– lejek
– zaworek
– membrankę
– pojemnik z zakrętką (150ml) na mleko Mamykolo3
Waga elektroniczna dla niemowląt przeznaczona jest do kontroli wagi dziecka. Szczególnie polecana jest w okresie niemowlęcym oraz wśród wcześniaków, kiedy to waga dziecka jest niezwykle istotnym wskaźnikiem jego rozwoju. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja wagi umożliwia zarówno ważenie niemowląt (20kg), jak i starszych dzieci (50kg) pozwalając na jej dłuższe stosowanie. Z myślą o Waszych potrzebach stworzyliśmy produkt łatwy w obsłudze, dokładny i niezawodny, a także zadbaliśmy o jego najwyższą jakość zapewniającą wygodę i bezpieczeństwo podczas ważenia.Waga przystosowana jest do:

– ważenia niemowląt (w pozycji leżącej)waga
– ważenia dzieci (w pozycji stojącej)
– automatyczna blokada wyniku ważenia
– pamięć ostatniego pomiaru
– stabilna konstrukcja
– funkcja tarowania
– dokładny pomiar
– intuicyjna obsługa

Dane Techniczne:

– podziałka – 0,01 kg
– minimalne obciążenie – 0,05 kg
– jednostki miary – kg / lb-oz
– wskaźnik zużycia baterii

Maksymalne obciążenie:

– taca dla niemowląt – 20 kg
– taca dla dzieci – 50 kg


kolo4
Właśnie dowiedziałaś się, że jesteś w ciąży? W Twojej głowie pojawia się wiele myśli. Co mogę zrobić, by zapewnić mojemu dziecku najlepszy start w życie? Być może powinnam zmienić dietę, rodzaj wykonywanych ćwiczeń, zwyczaje dotyczące snu? A co z podróżą?
Samochód to miejsce, w którym także możesz narazić swoje dziecko na niebezpieczeństwo. W przypadku nagłego hamowania lub kolizji, może dojść do uderzenia Twojego brzucha i dziecka.
Jeśli używasz adaptera do pasów bezpieczeństwa BeSafe, pas biodrowy znajduje się pod Twoim brzuchem i nie przemieszcza się – daje Ci to większy komfort jazdy samochodem. Ciesz się swoją ciążą bez zbędnych trosk.
Adapter BeSafe daje odpowiednią ochronę matce jak i jej nienarodzonemu dziecku, odpowiednią ochronę przy zapiętych pasach bezpieczeństwa. Dzięki adapterowi BeSafe pas biodrowy przebiega poniżej nienarodzonego dziecka. Adapter BeSafepowinien być stosowany już od 2 miesiąca ciąży, ponieważ zmniejsza ryzyko odklejenia się łożyska lub poronienia w przypadku nagłego hamowania lub wypadku samochodowego. Poza tym używając go, jedzie się wygodnie, gdyż pasy bezpieczeństwa nie opinają brzucha.
Adapter do pasów bezpieczeństwa dla kobiet w ciąży BeSafe można zamontować za pomocą pasów trzypunktowych.
Prawidłowe umieszczenie jest bardzo ważne dla ochrony zarówno matki jak i nienarodzonego dziecka. adapterDaje pewność, że pas biodrowy nie będzie uciskał podbrzusza, oraz że matka nie będzie „nurkować” (nurkowanie – kiedy matka ześlizguje się pod pasem biodrowym do przodu podczas zderzenia czołowego).

Czy wiesz, że?

– W momencie zderzenia samochodu przyspieszenie działające na pasażerów sprawia, że kobieta w ciąży może „ważyć” od 3 do 5 ton!
– Naprężenie tradycyjnego pasa podczas wypadku może spowodować nacisk na łożysko i płód, a tym samym go uszkodzić.
– Adapter do pasów dla kobiet w ciąży BeSafe sprawia, że tradycyjny pas jest przesunięty poniżej dolnej okolicy brzucha.
– Nacisk jest przesunięty na miednicę, co jest zupełnie bezpieczne zarówno dla matki, jak i dla dziecka.
– Adapter BeSafe powinien być stosowany już od samego początku ciąży.
– Adapter BeSafe zmniejsza ryzyko odklejenia się łożyska lub poronienia w przypadku nagłego hamowania lub wypadku samochodowego.
– Ciężarnej jedzie się wygodniej, gdy pasy bezpieczeństwa nie opinają brzucha.
– Adapter otrzymał nagrodę w piątej edycji konkursu organizowanego przez miesięcznik Mam Dziecko – Super Produkt


kolo2Monitor ruchu Angelcare® AC300 to urządzenie do użytku domowego, które wspomaga opiekę nad niemowlęciem. Monitor nie ma kontaktu z dzieckiem, czujniki w postaci płaskich płytek sensorycznych umieszcza się pod materacem łóżeczka, a odbiornik zasilany bateryjnie stawia się obok. Urządzenie to jest niezawodne, a jednocześnie bardzo proste w obsłudze.
Monitor Angelcare dzięki płytkom, które umieszcza się pod materacem w łóżeczku, wykrywa każdy ruch dziecka i syganlizuje go wizualnie (migająca zielona lampka) i opcjonalnie dźwiękowo.ac300
Płytki sensoryczne są tak czułe, że odbierają nawet najlżejszy ruch wywołany oddechem śpiącego niemowlęcia. Płytki te nie przewodzą prądu i nie emitują żadnej formy energii, dlatego są całkowicie bezpieczne dla dziecka.
W przypadku braku ruchu przez 20 sekund, monitor uruchamia dźwiękowy i wizualny alarm.
Uruchomienie się alarmu umożliwia natychmiastową reakcję rodziców w sytuacji, która może stanowić zagrożenie dla zdrowia lub życia dziecka.

Wyposażenie

– 2 płytki sensoryczne (czujniki ruchu)
– instrukcja w języku polskim
– gwarancja – 2 lata


kolo2Monitor Angelcare® AC401 to dwa urządzenia w jednym: monitor ruchu i bezprzewodowa niania elektroniczna. Monitor ten przeznaczony jest do użytku domowego. Wspomaga opiekę nad niemowlęciem i dzieckiem. Czujniki ruchu wykorzystywane są najczęściej w pierwszym roku życia, a niania elektroniczna bez ograniczeń czasowych (często nawet kilka lat) Urządzenie to jest niezawodne, a jednocześnie bardzo proste w obsłudze.
Monitor AC401 łączy w sobie funkcje monitora ruchu i niani elektronicznej. W zależności od potrzeby urządzenie może być wykorzystywane tylko do kontroli ruchu śpiącego dziecka lub jako typowa niania elektroniczna (w takim wypadku nie należy podłączać płytek sensorycznych). Po podłączeniu wszystkich elementów urządzenie działa jednocześnie jako monitor ruchu i niania.ac300
Monitor Angelcare dzięki płytkom, które umieszcza się pod materacem w łóżeczku, wykrywa każdy ruch dziecka i syganlizuje go wizualnie (migająca zielona lampka) i opcjonalnie dźwiękowo.
Płytki sensoryczne są tak czułe, że odbierają nawet najlżejszy ruch, także podczas snu niemowlęcia. Płytki te nie przewodzą prądu i nie emitują żadnej formy energii, dlatego są całkowicie bezpieczne dla dziecka.
W przypadku braku ruchu przez 20 sekund, monitor uruchamia dźwiękowy, wizualny i wibracyjny alarm.

W zestawie

– nadajnik do pokoju dziecka
– odbiornik dla rodziców
– jedna lub dwie płytki sensoryczne (w zależności od wersji)
– dwa zasilacze (jeden do nadajnika i jeden do odbiornika)
– akumulatorki do odbiornika (4xAAA)
– instrukcja w języku polskim


kolo2Monitor ruchu dziecka Respisense to urządzenie do użytku domowego, które wspomaga opiekę nad niemowlęciem w warunkach domowych. Dzięki temu, że monitor ma kontakt z dzieckiem już po 15 sekundach braku ruchu dziecka wibracje stymulują maluszka do ponownego oddechu. Jeśli po 5 kolejnych sekundach dziecko nie reaguje, wówczas włącza się narastający alarm. Ponadto model ma wbudowany czujnik prawidłowego przypięcia monitora (niebieska dioda).
Respisense™ to zupełnie nowe podejście do monitorowania ruchu niemowlęcia sprawiające, że kontrola dziecka jest dużo łatwiejsza i nie ograniczona do jednego miejsca. Jest to pierwszy monitor ruchu na świecie bez żadnych kabli – może nadzorować dziecko śpiące w każdych warunkach.respisense
Prosty kształt Respisense pozwala precyzyjnie kontrolować ruch całą swoją powierzchnią. Dlatego też nie ma znaczenia czy monitor jest przypięty do pieluszki i ma bezpośredni kontakt z dzieckiem, czy też do ubranka.

W zestawie

– monitor Respisense Ditto
– instrukcja obsługi
– zapasowa bateria


kolo2Butelki TUFI, umożliwiają bezpieczne przechowywanie naturalnego pokarmu.
Do każdej z butelek można odciągać pokarm bezpośrednio, używając laktatora Spectra marki TUFI.butelka

Specyfikacja butelki

– ATEST PZH
– 0% BPA
– 160 ml
– do użycia w lodówce lub zamrażalniku.